Köp och sälj

Har du något du vill köpa eller sälja, hyra eller hyra ut. Lägg ett inlägg här. Din annons kommer att publiceras när den är godkänd.

Annonsen ligger kvar i 6 månader eller tills du skickar ett nytt meddelande från denna sida och begär att annonsen skall raderas

Antal inlägg: 13

Ditt namn:

Din e-postadress:

Din hemsida:

Ditt meddelande:

2019-05-29 15:54:25 - Niklas, niklas@dernvallit.se

Söker båtplats 4,5m
Niklas
070-5442425

2019-05-27 09:41:26 - Markus Eklund, perandersmarkus@gmail.com

Söker båtplats att hyra till min Ryds camping.
Allt av intresse.

Mvh
Markus Eklund
073-9874615

2019-05-26 19:57:49 - Stefan Randle, stefan@randle.se

Bryggplats VB39 uthyres. Den är 4m bred och ligger på insidan av vågbrytarbryggan.
Ring eller eposta, 070-3606468, stefan@randle.se

Mvh
Stefan Randle

2019-05-25 08:01:38 - Jonas Karlsson, jonas@jonaskarlsson.se

Vår båtplats (B29) är till salu. Den är 3,5 meter bred och ligger på "rätt" sida av bryggan.
Pris: 70 000 kr

Jonas Karlsson
0706-311363

2019-05-02 11:04:37 - Dan Holmkvist, dan@edekyl.se

Hej!
Jag söker ett sjökort över Vättern för Garmin echoMAP 52cv.
Det heter G3 042R om jag förstått rätt.
Någon i klubben som har ett sådant över?
Ring eller mejla!
Dan 070-3162050

2019-04-08 20:51:22 - Therese Lindroth Wettermark, therese.wettermark@gmail.com

Vi säljer vår, båtplats C50.
Platsen är 3.5 meter.

Ring gärna vid intresse.

Therese 0766-77 95 24 eller
Krister 070-227 20 14

2019-04-08 14:59:22 - Susanna Jerlström, jerlstroms@hotmail.com

Vi önskar hyra båtplats till vår Nimbus 26:a.
Hör av er på 070-6322327.
Susanna & Perra Jerlström

2019-04-08 07:54:55 - Maciej , Serwiscwa@gmail.com

Hello, I am looking for a boat with a motor For rent, on the lake vättern. From 1.05.-05.05, can you help me?0728505289

2019-03-25 13:17:30 - Tomas Carlsson, tomas@prasttorp.se

Säljer vår bryggplats på A-bryggan.
Tomas Carlsson 070-5977247

2019-03-21 12:33:51 - Thomas Lännqvist, thomas.lannqvist67@gmail.com

Båtplats nr 37 på brygga D uthyres eller säljes.Ring eller mailamig för mer information.
Mvh / Thomas
tel. 070-6006140

2019-03-06 09:16:04 - Ewa Wettermark, ewa.wettermark@telia.com

Båtplats säljes. C-bryggan, plats 16.
3;5 m. Pris 80.000 kr.
Ring Ewa 070-642 84 53

2019-02-12 22:27:54 - Jonny Staffansson, jenny.cras@hotmail.com

Vi säljer vår båtplats, VB41. Platsen är 4 meter och ligger bra till, långt ut på insidan av vågbrytaren.
Tillträde omgående.
Hör av er till Jonny, 0701987635

2019-01-18 22:35:05 - Madelene Sonnerfelt, msonnerfelt@gmail.com

Vi säljer vår båtplats på c-bryggan 3 meter. Plats 21. Pris 68.000kr