Askersunds småbåtshamn

Köp och sälj

Har du något du vill köpa eller sälja, hyra eller hyra ut. Lägg ett inlägg här. Din annons kommer att publiceras när den är godkänd.

Annonsen ligger kvar i 6 månader eller tills du skickar ett nytt meddelande från denna sida och begär att annonsen skall raderas

Antal inlägg: 24

Ditt namn:

Din e-postadress:

Din hemsida:

Ditt meddelande:

2024-04-07 14:24:53 - Ulf santhesson, Ulf.santhesson@gmail.com

Vi hyr ut vår 4 meters bryggplats 36 på D bryggan under kommande säsong Ulf Santhesson

2024-04-05 19:21:18 - Linda Davidsson, lindadavidsson89@hotmail.com

UTHYRES: 3,5 meter båtplats

Då vi ska pausa båtlivet ett år hyr vi nu ut vår båtplats under 2024. Belägen längst ut på vänster sida på D-bryggan.
/ Linda och Anders

Tel 0703699674

2024-03-22 10:11:39 - Mattias Mattsson, mattias.mattsson72@gmail.com

Söker båtplats till "träsegelbåten". mvh Mattias

2024-03-17 17:59:39 - Kjell Lindberg

Båtpaket
Segelbåt trio 80
Bryggplats A20 bredd 4meter
Landplats S18 40 kvadratmeter

Obs brygg och landplats säljes endast tillsammans med båten
Tel 070 460 23 00

2024-03-17 13:34:46 - Lennarth Hambre, lennarth@hambre.se

Vi har en båtplats till salu på A-bryggan nära både el och vatten, 3 meter. Det finns fenderlist på bommarna. Bästa läge. Tänker samma pris som vi betalat, 60 000:-. Lennarth Hambre 070-5728100

2024-02-28 17:48:16 - Maria Carlsson, Maria.y.s.carlsson@gmail.com

Hej,
Säljer vindskyddad båtplats D09 3,5 meter och landplats S63 30 kvm. 95.000.-
Mvh/ Maria och Jörgen

2024-02-04 14:58:24 - Kent Tapper, tapperkent1@gmail.com

Säljer båtplats A43 4,5 m
och uppställningsplats S19 49 kvm.
Bägge säljes för 150 000kr.
Kent Tapper 070-211 72 81

2024-01-10 18:24:26 - Håkan Johansson, hakan.ekeby@outlook.com

Önskar Hyra Eller Köpa Båtplats 3,5 meters

2023-12-30 15:10:42 - Tim Carlsson , carlsson. tim@gmail.com

Söker en båtplats 3,5/4 m att hyra under 2024. Mvh tim

2023-12-09 19:33:17 - Marian Blacharski, marianblacharski@live.se

Hej.
Söker en 3-4m (för tre personer) båt utan motor att hyra för fiskesemester 25Maj till 1-Juni.
//M

2023-12-03 15:10:08 - Kent Tapper, tapperkent1@gmail.com

Säljer båtplats A43, 4,5 m och uppställningsplats.
Bud mottages.

2023-10-23 13:15:05 - Micke, micke-johansson@hotmail.com

hejsan. Jag är ute efter att hyra en båtplats till säsongen -24. Minst 3 m bred.

2023-10-01 15:55:36 - jan nordbakken, janne.nordbakken

Båtplats 3,5 meter samt landsplats säljas höstpris allt för 100:00 gäller tom 15/11 2023 el på båda ställerna samt vatten på båtplatsen Jan noedbakken 0703381306 OBS tom. 15/11

2023-09-24 16:46:19 - Per Lidell, perlidell02@gmail.com

Caravelle 33 säljes: se blocket (Zmira II, Anders Welins gamla)

2023-09-04 08:06:19 - Peter Liljenroth, sail@live.se

Båtplats A31 på A-bryggan säljes. 4m bred.
Prisidé 120 000 kr.
0709266145

2023-08-07 05:45:04 - Henrik Alhällen , Henrik@lindhill.se

Hej! Önskar hyra en båtplats 23/24 minst 3,5 bred Kan köpa också för rätt pris. 070-7773795

2023-07-12 10:30:24 - lars Wollhammar, larswollhammar@hotmail.com, ---------

Min princess 35 är till salu,säljer även min brygg och landplats.för info. ring lars wollhammar tel. 073 5902527.

2023-06-02 16:41:07 - Michael lauridsen, Michael@alkemit.com

Hyr ut min 4m plats på b bryggan

Ring 0704-33 50 80

2023-05-09 17:34:42 - Stefan Kumlin, stefan@nilmuk.se

Hej
Vi hyr ut vår båtplats C50
3,5m under säsong 2023
Stefan Kumlin
0706212600

2023-03-02 15:29:37 - Peter Hasselblad, peterhasselblad@icloud.com

Jag säljer eller alternativ hyr ut min båtplats på Yachtsklubben. Den är på vågbrytaren längst in nr24. 5,15 bred. Hör av er för mer info. Tel. 0705-163636. Mvh Peter

2023-01-30 20:52:02 - Thomas Reidarsson , Thomas.reidarsson@aquasol.se

Båtplats på A-bryggan till salu!

Vi säljer båtplats A-19, 4,5 meter bred. Nya Y-bommar 2022.
Inköpspris 150 000 kr.

Kontakta mig via telefon eller mail.
Thomas Reidarsson: 0706-105692 thomas.reidarsson@aquasol.se

2022-12-17 16:59:00 - Peter Jakobsson, peter.jakobsson777@gmail.com

Hej!
Jag önskar hyra eller eventuellt köpa en båtplats till säsong 2023.
Minst 3m bred!
//Peter J

2022-11-30 17:11:45 - Peter Andersson, Peter.anderssongerflor.com

Jag önskar hyra båtplats 3m bredd för säsong 2023

Tacksam för svar

2022-10-02 09:50:20 - Henrik Fintling, Fintlinghenrik@gmail.com

Söker båtplats för båt 10 x 3,3 m. Ej behov av landplats.
Mvh Henrik 070-6811268

Copyright © 2010-2022 ASMK och ASEF Askersund. All rights reserved.